Související zápasy

Prague Tigers

Tryzna odčiněna parádním obratem. Muži na úvod brali tři body

Dva diametrálně odlišné zápasy odehráli muži Prague Tigers na úvod nového ročníku regionální ligy. Proti nováčkovi soutěže z Černošic zaznamenali příšerný vstup do utkání, který následně marně dotahovali. Špatný začátek je potkal i v duelu s Vinohrady, avšak tam se jim ještě do přestávky povedla parádní otočka. Získané vedení udrželi následně až do konce a slaví první tři body.

V hodně špatný a zlý sen se proměnil první zápas sezony v podání mužů. Než se pořádně rozkoukali, prohrávali hrozivých 0:6 a vyčerpali už oddechový čas i střídání brankáře. Hrozivý vstup do utkání se po zbytek duelu už těžko napravoval, nicméně svěřencům Vladimíra Jambora se povedlo alespoň rozjetého soupeře přibrzdit a postupně vysoké manko smazat. Nakonec prohráli 4:9.

Když v utkání se záložním týmem Vinohrad, se kterým Tigers loni dvakrát těsně prohráli, svítil v polovině první třetiny stav 0:2, zdálo se, že i druhý zápas se ponese ve stejném duchu. Pak ale tým probudil Lukáš Valenta, který se ještě do přestávky blýskl hattrickem a Tygři šli rázem do vedení.

Těsný náskok následně vydržel dvacet minut, než se v přesilovce prosadil Šach, čímž rozpoutal gólovou smršť, která nakonec vyústila ve výhru 8:4 a premiérové tři body v nové sezoně.

„K prvnímu utkání jsme nastoupili asi jako čeští fotbalisté v Gruzii. Zápas bez chuti, hlavou nevím kde. Slušná tryzna z naší strany. Naštěstí jsme se z tohoto otřesného přístupu dokázali vzpamatovat a ve druhém utkání se zlepšit v všem oproti prvnímu duelu,“ komentoval trenér Vladimír Jambor první dvě vystoupení svých svěřenců.